ثبت نام كاربر
  1398/06/02
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/10/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 112 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
اجرای مانور تهدیدات فرضی تروریستی در ساختمان استانداری خوزستان

اجرای مانور تهدیدات فرضی تروریستی در ساختمان استانداری خوزستان

مانوری تحت عنوان وقوع تهدیدات فرضی تروریستی در ساختمان استانداری خوزستان با مشارکت اداره کل پدافند غیرعامل استانداری، اداره کل حراست استانداری، روابط عمومی استانداری، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، هلال احمر، فوریت های پزشکی، آتش نشانی و ... برگزار شد.

سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خوزستان در این باره گفت: رزمایش تهدید فرضی تروریستی به ساختمان مرکزی استانداری خوزستان جز مانورهای ابلاغی از سوی سازمان پدافند غیر عامل کشور به اداره کل پدافند غیرعامل بوده است که با همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی استان و به منظور حفظ آمادگی و ارتقاء ضریب امنیت اماکن با موفقیت برگزار شد.

فیوضی در ادامه گفت: با توجه به شرایط ویژه استان خوزستان، وجود مرزهای گسترده و همچنین سوابق استان در این مورد، انجام این قسم رزمایش ها موجب افزایش آمادگی در مقابله با شرایط مشابه، کاهش تلفات و ارتقا مصونیت خواهد شد.

وی افزود: در برنامه ریزی و اجرای مانور تمامی نکات امنیتی و حفاظتی از جمله جلوگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب از انتشار اخبار کذب و شایعه پراکنی، پرهیز از ایجاد مزاحمت برای شهروندان از طریق بستن معابر و اجرای تمام مراحل در داخل محوطه استانداری و ... مدنظر اداره کل پدافند غیرعامل بوده است.

 

کد: 48215
نویسنده خبر: پدافند غیرعامل
 
تصاویر مرتبط
  • اجرای مانور تهدیدات فرضی تروریستی در ساختمان استانداری خوزستان
  • اجرای مانور تهدیدات فرضی تروریستی در ساختمان استانداری خوزستان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.