ثبت نام كاربر
  1396/08/27
مشاهده خبر
تاریخ: 1395/09/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 131 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
مدیر کل پدافند غیرعامل خوزستان: پدافند غیرعامل یک تفکر است و دستگاه‌های اجرایی باید مباحث این حوزه را به صورت تخصصی فراگرفته و پیگیری کنند.

مدیر کل پدافند غیرعامل خوزستان: پدافند غیرعامل یک تفکر است و دستگاه‌های اجرایی باید مباحث این حوزه را به صورت تخصصی فراگرفته و پیگیری کنند.

 محمد حری روز یکشنبه 21 آذر در جلسه شورای پدافند غیر عامل اندیمشک گفت: لازم است هر اداره یک نماینده برای پیگیری مباحث مربوط به پدافند غیرعامل داشته باشد تا امور مربوط به این حوزه وسیع را به خوبی پیگیری و اجرا شوند.
وی اظهار کرد: فرهنگ پدافند غیرعامل باید در جامعه نهادینه شود، چرا که بهترین راه مقابله با آسیب ها و تهدید احتمالی و همچنین کاهش خسارت مالی و جانی، فراگیری آموزش ها و اقدامات پدافند غیر عامل است.
حری در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از تلاش فرماندار اندیمشک خواستار تصویب جابجایی شرکت بوتان به عنوان یکی از ملاحظات پدافند غیرعامل و به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی در شورای پدافند شهرستان شد و آمادگی اداره کل پدافند غیرعامل را جهت تحقق این امر اعلام داشت.

 

فرماندار شهرستان اندیمشک هم با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل یعنی آمادگی لازم را برای مقابله به حوادث احتمالی داشته باشیم، گفت: وجود شرکت بوتان در مرکز شهر یکی از مواردی است که از منظر پدافند غیرعامل حساسیت های زیادی داشته و شهر را تهدید می کند. جهانگیری افزود اتخاذ یک تدبیر به منظور جلوگیری از این تهدید ضرورت دارد. وی افزود: با توجه به سابقه دیرینه پدافند غیرعامل و اهمیت آن در زندگی انسان ها غفلت از آن، می تواند خسارات جبران ناپذیری بر بدنه جامعه وارد می کند.

 

کد: 26894
نویسنده خبر: اپراتور پدافندغیرعامل
 
تصاویر مرتبط
  • مدیر کل پدافند غیرعامل خوزستان: پدافند غیرعامل یک تفکر است و دستگاه‌های اجرایی باید مباحث این حوزه را به صورت تخصصی فراگرفته و پیگیری کنند.
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.