ثبت نام كاربر
  1396/08/27
مشاهده خبر
تاریخ: 1395/08/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 134 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
مسئول کمیته نظارت ستاد اربعین خوزستان: نقاط ضعف و قوت مرزهای خوزستان برای اربعین مستند سازی شده است

مسئول کمیته نظارت ستاد اربعین خوزستان: نقاط ضعف و قوت مرزهای خوزستان برای اربعین مستند سازی شده است

چذابه - مسئول کمیته نظارت و ارزیابی ستاد اربعین خوزستان گفت: همه نقاط ضعف و قوت مرزهای خوزستان هنگام انجام مراسم اربعین حسینی مستند سازی شده است.

محمد حری در حاشیه بازدید از مرز چذابه در گفتگو با خبرنگار مهر مستقر در این مرز اظهار کرد: از فرماندار و سایر مسئولان شهرستان دشت آزادگان که زحمات بسیاری را برای برگزاری این همایش بزرگ و پیاده روی باشکوه انجام دادند، تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: خدا را شکر اتفاقات بسیار خوبی در یک سال گذشته به ویژه در چند ماه اخیر رخ داده است. همچنین زیرساخت ها بسیار مناسب تر از گذشته شده و وضعیت بسیار بهتر شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان تصریح کرد: البته قاعدتا ایراداتی هست که باید برای سال های آینده رفع شود. بنابراین یک تیم ۱۰ نفره را مکلف کردیم تا بخش های مختلف مثل کارگروه های ۱۳ گانه اربعین را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

حری بیان کرد: این تیم نقاط ضعف و قوت را مستندسازی و ایرادات را بررسی و مواردی که قابل رفع بوده در این مدت اخیر مثل مدیریتی و هماهنگی سعی کردیم رفع شود.

وی عنوان کرد: بخشی از اشکالات قابل رفع برای امسال نبود و نیاز به زمان بیشتر داشت. همه این موارد را بررسی و توسط یک تیم ۱۰ نفره در قالب نقاط ضعف و قوت ثبت و ضبط کردیم تا بتوانیم برای برگزاری بهتر این مراسم در سال های آینده از آن استفاده کنیم.

مسئول کمیته نظارت و ارزیابی ستاد اربعین خوزستان در پایان یادآور شد: اربیعن حرکتی بسیار مردمی است که می تواند به لحاظ فرهنگی باعث ارتباطات بیشتر جوامع شیعه با یکدیگر و همبستگی بیشتر بین جهان اسلام شود.

لینک خبر:

http://www.mehrnews.com/news/3822277/

کد: 26291
نویسنده خبر: اپراتور پدافندغیرعامل
 
تصاویر مرتبط
  • مسئول کمیته نظارت ستاد اربعین خوزستان: نقاط ضعف و قوت مرزهای خوزستان برای اربعین مستند سازی شده است
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.