سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان در نشست خبری با اصحاب رسانه: اجرای برنامه های نکوداشت هفته پدافند با رعایت الزامات و شیوه نامه های بهداشتی و درمانی الزامیست.

نشست خبری مدیرکل پدافند غیرعامل خوزستان با اصحاب رسانه به مناسبت هفته پدافند غیرعامل ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۰۳ /۰۸ /۹۹ در سالن جلسات اداره کل پدافند غیرعامل برگزار گردید.

در این جلسه برنامه های هفته پدافند غیرعامل که در سطح استان برگزار می گردد، اعلام و بیان گردید: که در هفته پدافند غیرعامل (از تاریخ ۰۵ / ۰۸ / ۹۹ لغایت ۱۲ / ۰۸ / ۹۹ با شعار مقاومت فعال، تاب آوری حیرت انگیز، ایران قوی) ۵۸ برنامه شاخص از سوی دستگاه های اجرایی انجام خواهد گردید که از جمله اهم آنها می توان به ۱۷ مانور، ۸ کارگاه آموزشی، ۴ جلسه ویدئو کنفرانس با مقامات عالی وزارت کشور و همچنین برگزاری ۵ مسابقه ورزشی در سطح استان اشاره نمود.

در این جلسه تاکید شد با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا برخی از این برنامه ها در فضای مجازی انجام می گردد. ضمناً در اجرای برنامه های هفته مذکور به رعایت شیوه نامه بهداشتی و درمانی نیز تاکید شد.

از عمده برنامه هایی که از سوی رؤسای ۱۲ گانه شورای پدافند غیرعامل با دیگر دستگاه های اجرایی انجام خواهد شد، می توان به همایش افتتاح اولین دیسپاچینگ بومی آب و فاضلاب استان با مشارکت بخش خصوصی و آبفا، برگزاری چندین مانور قطع برق، تجلیل از کادر درمان و مدافعان سلامت در بیمارستان های اهواز و برگزاری چندین کارگاه آموزشی از سوی دستگاه های مربوطه و … اشاره نمود.

163
اخبار مرتبط