دکتر حیاتی معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان: استانداری از شرکتهای بومی و توانمند که در حوزه پدافند غیرعامل فعالیت می نماید، حمایت می کند.

در مورخ ۲۰/۰۷/۹۹ جلسه ای به ریاست جناب آقای دکتر حیاتی معاون محترم امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان و هماهنگی و پیگیری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان با مدیر شرکت مارون ارجان که در زمینه تهیه و ساخت نرم افزار های مانیتورینگ در حوزه آب و فاضلاب با لحاظ نمودن الزامات پدافند غیرعامل فعالیت می نماید، برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای دکتر حیاتی ضمن استقبال از این اقدامات، خواستار ادامه و حمایت از شرکت مارون مشاور ارجان شدند و بر رعایت جدی الزامات پدافند غیرعامل در حوزه کاری مربوطه تاکید نمودند و اظهار داشتند: انتظار این است که مراکز و دستگاه های دارای زیرساخت همچون آب و برق، نفت و گاز، پتروشیمی و… با شرکت مذکور همکاری نمایند.

در ادامه جلسه جناب آقای دکتر باقرخانی ضمن معرفی شرکت با بیش از ۷ سال سابقه کاری در حوزه نرم افزار و سخت افزار، از اقدامات و همکاری خود با شرکت های آب و فاضلاب و سازمان آب و برق گزارشی ارائه و در ادامه اظهار داشتند: ضمن اعلام آمادگی همکاری و تعامل با شرکتهای استانی با برخی از شرکتهای معتبر خارج از استان نیز فعالیت و همکاری می نمایند و در نظر است با همکاری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان در حوزه های مذکور و با مشارکت ذیگر دستگاه های دارای زیرساخت همکاری های خود را با رعایت ملاحظات پدافند غیرعامل در این رابطه گسترش دهد.

شایان ذکر اینکه شرکت مارون مشاور ارجان عضور پارک علم و فناوری استان خوزستان بوده و نخستین شرکت بومی است که موفق به اخذ گواهینامه ارزیابی امنیتی محصولات (ارم) و گواهی نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) در کلاس صنعتی گردیده است.

267
اخبار مرتبط