حبیب ا… آصفی معاون امنیتی و انتظامی استانداری: ضروریست که اقدامات و فعالیت های پدافند غیرعامل و ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا نوعی هم افزایی و همسویی داشته باشند

جلسه ی شورای پدافند غیرعامل استان خوزستان در روز یک شنبه مورخ ۲۹/۰۴/۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰ در محل سالن جلسات حوزه استاندار به ریاست جناب آقای مهندس آصفی معاون محترم امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه پدافند غیرعامل ارائه و از زحمات کلیه رئیس کارگروه ها و دستگاه های اجرایی استان قدردانی بعمل آوردند. ایشان در ادامه جلسه بر حضور اعضای اصلی روسای کارگروه ها و دستگاه های اجرایی در جلسات تاکید شد.

در ادامه جناب آقای آصفی معاون محترم امنیتی و انتظامی استانداری بر لزوم افزایش امنیت و بالابردن ضریب ایمنی مراکز ثقل از سوی دستگاه های دارای زیرساخت های حیاتی،حساس و مهم اشاره نمود و اظهار داشتند به موازات فعالیت روسای کارگروه ۱۲ گانه شورای پدافند می بایست مصوبات و موارد مطروحه در این جلسات با جدیت پیگیری شود همچنین در خصوص مقابله با ویروس کرونا گفتند: ضروریست که اقدامات و فعالیت های اداره کل پدافند غیرعامل و ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا نوعی هم افزایی و همسویی داشته باشند.

145
اخبار مرتبط