تاکید معاون محترم امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان در راستای توجه بیشتر طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و رعایت کلیه‌ی پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و اصناف استان

جلسه­ی قرارگاه پدافند زیستی استان خوزستان در روز شنبه مورخ ۱۷/۰۳/۱۳۹۹ به ریاست جناب آقای آصفی معاون محترم امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان ضمن تشکر از زحمات پرسنل مجموعه بهداشت و درمان و دیگر دستگاه های مرتبط استان هم افزایی کلیه هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی استان جهت مقابله با ویروس کرونا شده و گزارشی از اقدامات اداره کل پدافند غیرعامل در حوزه قرارگاه پدافند زیستی با موضوع بیماری کرونا در ۵ ماه گذشته ارائه نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر ابول ‌نژادیان سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی اهواز گزارش اجمالی از اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با ویروس کرونا و آمار دقیق از افراد مبتلا و بهبود یافته بیماری کویید ۱۹ ارائه نمودند. همچنین با توجه به در پیش بودن فصل پاییز و احتمال همزمانی افزایش تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا با آنفولانزا فصلی، برنامه ها و اقدامات آتی و پیش بینی شده جهت مقابله با موج دوم بیماری توسط ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ارائه گردید.

پس از آن نماینده سپاه حضرت ولیعصر(عج)  و رئیس سازمان صمت استان خوزستان اقدامات صورت گرفته توسط سازمان خود را در خصوص مقابله با ویروس کرونا تشریح نمودند.

سپس، جناب آقای آصفی معاون محترم امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان ضمن تشریح شرایط کنونی استان بر مشارکت کلیه‌ی دستگاه‌های اجرایی و نیروهای نظامی و انتظامی تاکید نمودند و خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش کلیه دستگاه‌های استان با مجموعه بهداشت و درمان شدند. ایشان همچنین در راستای طرح فاصله گذاری هوشمند نسبت به رعایت بیش از پیش کلیه‌ی پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و اصناف استان تاکید نمودند.

101
اخبار مرتبط