تاکید استاندار خوزستان بر ادامه رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی از سوی شهروندان

جلسه شورای پدافند غیرعامل استان  خوزستان در روز چهارشنبه مورخ ۳/۲/۹۹  به ریاست جناب آقای دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان و با حضور کلیه اعضا برگزار گردید.

در این جلسه مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان گزارشی از عملکرد شورای پدافند غیرعامل در سال ۹۸ ارائه و برنامه سال ۹۹ را برای حاضرین مطرح کردند.

در ادامه جناب آقای آصفی معاون محترم امنیتی انتظامی استانداری خوزستان بر اجرای هرچه بهتر وظایف محوله از سوی اعضا در خصوص مقابله با ویروس کرونا و تاکید و از کلیه اعضا خواستند که بر مبنای همدلی و وحدت سازمانی با دستگاه علوم پزشکی در زمینه مقابله با ویروس کرونا همکاری نمایند.

در ادامه تعدادی از روسای کارگروه های تخصصی مواردی را مطرح و در ادامه آقای علامه معاون اداره کل پدافند غیرعامل استانداری در خصوص سامانه بومی رصد و پایش که در حال انجام می باشد گزارشی ارائه کردند.

در خاتمه جناب آقای دکتر شریعتی استاندار محترم و رئیس شورای پدافند غیرعامل استان بر ادامه همکاری کلیه دستگاهها در مقابله با بیماری کرونا تاکید و از کلیه اعضا شورا پدافند خواستند در حوزه پدافند غیرعامل بطور جدی تر فعالیت نمایند. ایشان همچنین برای مقابله با ویروس کرونا بر اجرای پروتکلهای بهداشتی همچون رعایت جدی فاصله گذاری هوشمند اجتماعی، در خانه ماندن، رعایت نوبت بندی حضور پرسنل در محیط های اداری، نظارت بر فعالیت اصناف، رعایت شهروندان در زمان مراجعه به ادارات مبنی بر رعایت دستورالعمل و نکات بهداشتی و …. تاکید نمودند.

74
اخبار مرتبط